WYSTAWY

Wystawy w których brały udział nasze pieski.

CARMEN-CHI - Dogomania

LP. Data Miasto Klasa Wynik Sędzia

1.

27-01
2008

Głogów

Młodzieży

Doskonała lokata II

Adam Ostrowski (Pl)

2.

16-09
2007

Świętochłowice 'Skałka'

Młodzieży

Doskonała Lokata I Zwycięzca

Ewa Prychała (PL)

3.

12-08
2007

Sopot

Młodzieży

Doskonała lokata III

Karin Voye (D)

4.

01-07
2007

Gorzów Wielkopolski

Młodzieży

Doskonała

Zofia Konderla

5.

13-05
2007

Jelenia Góra

Młodzieży

Doskonała Lokata I Zwycięzca

Aleksandra Åšwisulska

ASTRA - Jan-Chi-Da

LP. Data Miasto Klasa Wynik Sędzia

6.

28-09
2008

Wrocław

Otwarta

Bardzo Dobra

Maria Zasada (PL)

7.

21-09
2008

Zielona Góra

Otwarta

Doskonała lokata III

Zofia Konderla (PL)

8.

27-01
2008

Głogów

Młodzieży

Doskonała lokata III

Adam Ostrowski (Pl)

9.

02-12
2007

Nowa Ruda

Młodzieży

Doskonała

Leos Jancik (Cz)

10.

12-08
2007

Sopot

Szczeniąt

Wybitnie obiecujÄ…ca

Karin Voye (D)

11.

01-07
2007

Gorzów Wielkopolski

Szczeniąt

Wybitnie ObiecujÄ…ca

Zofia Konderla

Ch. Pl. Mł. Ch. Pl. ZIKMUND-I. - Hop-Trop

LP. Data Miasto Klasa Wynik Sędzia

12.

06-12
2009

Nowa Ruda

Championów

Doskonała, lokata II

Leos Jancik (Cz)

13.

08-02
2009

Rzeszów

Pośrednia

doskonała LOKATA I , CWC ,

Aigner Phylis (AT)

14.

25-01
2009

Głogów

Pośrednia

doskonała LOKATA I , CWC ,

Krystyna Opara (PL)

15.

21-09
2008

Zielona Góra

Otwarta

doskonała LOKATA I , CWC ,

Zofia Konderla

16.

10-08
2008

Sopot

Pośrednia

Doskonała, Lokata I. CWC, NDP

Mirosław Redlicki (PL)

17.

03-08
2008

Legnickie Pole

Pośrednia

Doskonała lokata II

Monika Kuriata-Okarmus (PL)

18.

29-06
2008

Kraków

Pośrednia

doskonała LOKATA II, srebr

Petr Rehanek (Cz)

19.

22-06
2008

Szczecin

Młodzieży

Doskonala, Lokata I Zwycięzca

Ramune Kazlauskaite (LT)

20.

08-06
2008

Wałbrzych - Książ

Pośrednia

Doskonała, Lokata I. CWC

Leos Jancik (Cz)

21.

01-06
2008

Leszno

Młodzieży

Doskonała lokata II

Maria Zasada (PL)

22.

18-05
2008

Jelenia Góra

Młodzieży

Doskonała Lokata I Zwycięzca

Aleksandra Åšwisulska (PL)

23.

27-04
2008

Opole

Młodzieży

Doskonała, lokata II

Marie Petersen (DK)

24.

27-01
2008

Głogów

Młodzieży

Doskonala, Lokata III, Medla b

Adam Ostrowski (Pl)

25.

02-12
2007

Nowa Ruda

Młodzieży

Doskonala, Lokata I Zwycięzca

Leos Jancik (Cz)

26.

18-11
2007

Kielce

Młodzieży

Doskonała Lokata I Zwycięzca

Paweł Szemraj (PL)

27.

16-09
2007

Świętochłowice 'Skałka'

Szczeniąt

Wybitnie obiecujÄ…ca, lokata I

Ewa Prychała (PL)

MŁ Ch.PL Zw PL 2008 PASJA MOJA - z Wyspy Uznam

LP. Data Miasto Klasa Wynik Sędzia

28.

24-01
2010

Głogów

Otwarta

Doskonała lokata II, medal sr

Szczepańska Korpetta

29.

06-12
2009

Nowa Ruda

Otwarta

Doskonała, Lokata I. CWC

Leos Jancik (Cz)

30.

25-04
2009

Opole

Pośrednia

doskonała LOKATA I , złot

Christine Rosier (CH)

31.

19-04
2009

Częstochowa

Pośrednia

doskonała LOKATA II, srebrn

Magdalena Świętoń (PL)

32.

22-03
2009

Katowice

Młodzieży

doskonała LOKATA I , złot

Paunowic Dusan

33.

22-03
2009

Katowice

Młodzieży

doskonała LOKATA I , złot

Paunowic Dusan

34.

25-01
2009

Głogów

Młodzieży

doskonała LOKATA I , złot

Krystyna Opara (PL)

35.

07-12
2008

Nowa Ruda

Młodzieży

Doskonała lokata II

Aleksandra Åšwisulska (PL)

36.

08-11
2008

Poznań

Młodzieży

doskonała LOKATA I , Zwyc

Zdenka Jilkova (Cz)

37.

28-09
2008

Wrocław

Szczeniąt

Wybitnie obiecujÄ…ca, lokata I

Maria Zasada (PL)

38.

21-09
2008

Zielona Góra

Szczeniąt

Wybitnie obiecujÄ…ca, lokata I

Zofia Konderla (PL)

39.

03-08
2008

Legnickie Pole

Szczeniąt

Wybitnie obiecujÄ…ca, lokata I

Monika Kuriata-Okarmus (PL)

Ch. PL. MŁ. Ch. Pl. FANTAZJA - Michilinki (FCI)

LP. Data Miasto Klasa Wynik Sędzia

40.

27-09
2009

Wrocław

Pośrednia

Doskonała lokata III

Zofia Konderla (PL)

41.

13-09
2009

Chorzów

Pośrednia

Doskonała lokata II

Zofia Konderla (PL)

42.

08-09
2009

Zielona Góra

Pośrednia

doskonała LOKATA I , złot

Adam Ostrowski (Pl)

43.

14-06
2009

Racibórz

Młodzieży

doskonała LOKATA I , złot

Adam Ostrowski (PL)

44.

07-06
2009

Wałbrzych - Książ

Młodzieży

doskonała LOKATA I , złot

Bożena Ovesna (Cz)

45.

30-05
2009

Szymocice

Młodzieży

doskonała LOKATA II , sreb

Krystyna Opara (PL)

46.

24-05
2009

Leszno

Młodzieży

doskonaÅ‚a LOKATA III , brÄ

Zdenka Jilkova (Cz)

47.

03-05
2009

Łódź

Młodzieży

doskonała LOKATA I , zło

Sędzia Francesco Cochetti (I)

48.

24-04
2009

Opole

Młodzieży

Doskonala, lokata IV

Christine Rosier (CH)

49.

06-12
2008

Nowa Ruda

Szczeniąt

Wybitnie ObiecujÄ…ca, lokata I

Aleksandra Åšwisulska (PL)

SWEET JOHANKA - Michilinki (FCI)

LP. Data Miasto Klasa Wynik Sędzia

50.

24-01
2010

Głogów

Pośrednia

Doskonala, Lokata III, Medla b

Joanna Szcepańska-Korpetta

51.

14-06
2009

Racibórz

Młodzieży

Doskonała Lokata I Zwycięzca

Adam Ostrowski (Pl)

52.

07-12
2008

Nowa Ruda

Szczeniąt

Wybitnie obiecujÄ…ca, lokata I

Aleksandra Åšwisulska (PL)

TEL-AVIV reproduktor FCI - As Sadake (FCI)

LP. Data Miasto Klasa Wynik Sędzia

53.

14-06
2009

Racibórz

Szczeniąt

WO Lokata I BEST PUPPY

Adam Ostrowski (Pl)

54.

30-05
2009

Szymocice

Baby

Wybitnie ObiecujÄ…ca Lokata II

Krystyna Opara (PL)

Multi Ch . PL TE QUIERO - Michilinki FCI

LP. Data Miasto Klasa Wynik Sędzia

55.

28-04
2012

Opole

Champion

Dosk I CWC

Arne Foss (N)

56.

26-02
2012

Leszno

Champion

Dosk. Naj Pies,Zw RasyBOB

Piotr Król (PL)

57.

22-01
2012

Expo-Silesia Będzin

Otwarta

Dosk CWC Zwycięzca Zw R

June Wall

58.

04-12
2011

Wels (Austria)

Otwarta

Dosk I CACA

Ehold Ingrid

59.

03-12
2011

Wels (Austria)

Otwarta

Doskonała I CACA CACIB

Poduschka-Aigner Phyllis

60.

16-10
2011

Częstochowa

Otwarta

Dosk I CWC Zwycięzca

Elżbieta Junikiewicz (PL)

61.

09-10
2011

Zabrze

Otwarta

Dosk CWC Zw. Zw R (BOB)

Dorota Ząbek

62.

25-09
2011

Tulln (Austria )

Pośrednia

Dosk Lokata II res CACA

Schwarz Arne

63.

24-09
2011

Tuln AUSTRIA

Pośrednia

Dosk I CACA Zw Klubu

M. Singer

64.

18-09
2011

Jelenia Góra

Pośrednia

Doskonała Lokata II

Robert Kubes

65.

26-06
2011

Kraków

Pośrednia

Doskonała CWC CACIB

Monika Kuriata-Okarmus

66.

12-06
2011

Kalisz

Pośrednia

Dosk I CWC Zwycięzca

Rafał First

67.

29-05
2011

Nowa Ruda

Pośrednia

Doskonała Lokata II

Jakub Kruczek

68.

30-04
2011

Opole

Pośrednia

Doskonała Lokata II

Sonia Pagani (I)

69.

30-04
2011

Opole

Pośrednia

Dosk Lokata I CWC

Maria Zasada (PL)

70.

20-03
2011

Katowice

Młodzieży

doskonała Lokata III

Agafronova-Tripoli Elena (Rus)

71.

30-01
2011

Głogów

Młodzieży

dosk Lok I Zw Mł.Najl Jun

Petr Rechanek Cz

72.

07-11
2010

Poznań

Młodzieży

doskonała Lokata III

Wanda Kowalska PL

73.

06-11
2010

Poznań

Młodzieży

doskonała Lokata II

Larisa Postolova (RU)

74.

17-10
2010

Zabrze

Młodzieży

doskonała Lokata I Zw Mł.

Adam Ostrowski PL

75.

03-10
2010

Rybnik

Młodzieży

doskonała Lokata I Zw Mł.

Joanna Szczepańska-Korpetta PL

76.

26-09
2010

Wrocław

Puppy

Wo Lokata I Best Puppy

Jarosłav Matyas SK

77.

08-08
2010

Legnickie Pole

Puppy

Wo Lokata I Best Puppy

Dorota Ząbek

78.

27-06
2010

Nowa Ruda - Słupiec

Baby

WO Lokata I

Monika Kuriata-Okarmus (PL)

79.

26-06
2010

Nowa Ruda - Słupiec

Baby

Wybitnie Obiecująca

Rafał First Polska

80.

24-04
2010

Opole

Baby

obiecująca

Jean-François Vanaken – Belgia

MICHILINKA - As-Sadake

LP. Data Miasto Klasa Wynik Sędzia

81.

22-01
2012

Expo-Silesia Będzin

Pośrednia

Doskonała CWC Zwycięzca

June Wall

82.

03-12
2011

Wels (Austria)

Pośrednia

Bardzo dobra

Poduschka-Aigner Phyllis

83.

16-10
2011

Częstochowa

Młodzieży

Doskonała Lokata IV

Elżbieta Junikiewicz (PL)

84.

15-05
2011

Jelenia Góra

Młodzieży

Bardzo dobra

Anna Redlicka

85.

01-05
2011

Opole

Młodzieży

Doskonała Lokata III

Sonia Pagani (I)

86.

30-04
2011

Opole

Młodzieży

Bardzo dobra

Maria Zasada (PL)

87.

20-03
2011

Katowice

Młodzieży

Dosk Lok. I Zw. Młodzieży

Agafonowa-Tripoli Elena

DIAMENT - Michilinki

LP. Data Miasto Klasa Wynik Sędzia

88.

09-10
2011

Zabrze

Młodzieży

Doskonała Lokata II

Dorota Ząbek

89.

24-09
2011

Tuln AUSTRA

Młodzieży

doskonała lokata IV

M. Singer

90.

18-09
2011

Zielona Góra

Młodzieży

doskonała Lokata III

Robert Kubes

91.

01-05
2011

Opole

Szczeniąt (Puppy)

Wybitnie Obiecująca II

Sonia Pagani (I)

92.

30-04
2011

Opole

Szczeniąt (Puppy)

Wybitnie Obiecująca II

Maria Zasada (PL)

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA - Michilinki

LP. Data Miasto Klasa Wynik Sędzia

93.

12-06
2011

Kalisz

Młodzieży

Bardzo dobra

Rafał First

94.

20-03
2011

Katowice

Młodzieży

doskonała

Agafonowa-Tripoli Elena

95.

30-01
2011

Głogów

Młodzieży

doskonała

Petr Rechanek

Wolisz chihuahua długowłose, czy krótkowłose?

Wyniki sondy devon rex: Wolisz chihuahua długowłose, czy krótkowłose?

28.2% 

Wolę długowłose.

42.6% 

Wolę krótkowłose.

27.7% 

Kocham wszystkie.

1.5% 

Nie lubię chuhuahua.

 

Zobacz nasze kociaki.